Poslední zpravy
Ceny zájezdů do Bulharska Email
Napsal uživatel David Sedláček   
Čtvrtek, 28 Březen 2013 18:01

Bulharsko skutečně láká turisty nejen cenami přímo v místě pobytu, které jsou sice různorodé, ale nejsou vyšší než standardní ceny u nás v obchodech, ale také cenami samotných zájezdů.

Do Bulharska za kačku

Ceny dovolených v Bulharsku jsou ideální pro rodiny, které nemají příliš velký rozpočet vyčleněný jen na letní dovolenou. Záleží samozřejmě na letovisku a také, v kterém ročním období, potažmo měsíci se tam vydáte. Zájezdy do Bulharska od konce května do konce června, což je tedy těsně před hlavní sezónou se dají na týden pořídit již za velmi příjemných deset tisíc na osobu a to včetně polopenze. Polopenze je většinou dostačující pro naprostou většinu turistů. Přes den je možnost zůstat celou dobu u vody nebo vyrazit ráno na celodenní výlet a vrátit se až na večeři. V ceně ovšem nejsou nápoje, takže je počítat s dalšími výdaji. Náročnější jedinci si tak mohou vzít plnou penzi nebo rovnou all inclusive, kde se ovšem cena vyhoupne minimálně o pět tisíc nahoru na osobu ve stejných termínech. Je to taky proto, že all inclusive nabízejí vesměs kvalitnější a dražší hotely, které mají třeba čtyři hvězdy. To sepak logicky promítne taky do ceny.

Last nebo first

Při zakoupení last minute do Bulharska se samozřejmě dá ještě něco ušetřit. Nemálo lidí si ovšem musí dovolenou nahlásit zavčas v práci, takže jsou pak výhodnější spíš objednávky naopak hodně dopředu – first minute, na kterých jde ušetřit snad ještě víc. Rezervace pak ale probíhají ještě v zimě, třeba už od prosince.

I v hlavní sezoně se ale můžete do Bulharska podívat za více, než příjemné ceny. S polopenzí a na týden si můžete moře užívat už od nějakých třinácti tisíc na osobu – opět ale záleží hodně na letovisku. Levnější je Primorsko, dražší pak Slunečné pobřeží.

Více informací o cenách a nabídkách dovolených v Bulharsku najdete na www.akvila.cz, s kterou se můžete podívat právě do Primorska nebo na Slunečné pobřeží.

 
Bulharsko - dovolená 2013 podle vašeho gusta Email
Napsal uživatel David Sedláček   
Pondělí, 13 Únor 2012 18:06
Chcete poznat Bulharsko z vlastního pohledu? Nikoli jako běžný turista, který přiletí, shlédne nejnutnější památky, případně na pláži nasbírá pár mušlí a nachytá trochu toho přímořského bronzu a zase odletí? Dovolená se přece dá prožít úplně jinak a dovolená v Bulharsku je proto ideální. Můžete se podívat i do nejzapadlejších ulic, vnímat jejich ojedinělou atmosféru a poznat život, jaký v nich proudí. Nemusíte se účastnit hromadných turistických výletů a přizpůsobovat předem stanovenému harmonogramu. CK Neckermann k vám přichází s jedinečnou možností projet Bulharsko autem, poznávat jeho pohádkové kouzlo podle svých představ, a přitom mít zajištěno plné pohodlí.

Veškeré starosti jsou naše věc, vy si jen užijte dovolenou v Bulharsku podle svých představ.

Chcete si užít dovolenou v Bulharsku, ale nejste řidič, který by se vydal po vlastních kolech do Evropy? Pak je tu pro vás široká nabídka leteckých zájezdů nejen do Bulharska, ale také na Mallorcu, řecký ostrov Kos nebo pohádkovou Tureckou riviéru.

Bulharsko - dovolená se zábavou dnem i nocí

Ve významné bulharské lokalitě Slunečné pobřeží na vás čekají dlouhé pláže, díky pohodlnému vstupu do vody ideální pro děti, i spousta možností zábavy. Po vodních radovánkách, které si můžete užívat přes den, se vám otevře dynamický pohyb pulzující nočními ulicemi. Jistě oceníte i celou řadu výhod a slev, které CK Neckermann přináší (slevy na děti nebo za včasnou rezervaci). Můžete se přesvědčit, jak krásné počasí Bulharsko skýtá a jaké možnosti dovolené Bulharsko nabízí pro rok 2012.

Tak neváhejte a vybírejte, ať se už v zimě můžete těšit na léto!

 
Bulharsko zhodnocení sezóny 2009 Email
Napsal uživatel David Sedláček   
Pátek, 17 Červen 2011 16:54

bulharsko primorsko hodnotiV době ekonomické krize se ukázalo, že Češi dávají přednost levné, ale přesto kvalitní dovolené, což jim nabízí Bulharsko. Dalším faktorem zvyšujícího se zájmu o Bulharsko je vyčpělost tradičních destinací pro dovolenou jako například Chorvatsko nebo Itálie. Češi se vrací tam, kde trávili svoji dovolenou za komunismu. Děkuji všem návštěvníkům webu Bulharsko-Primorsko za návštěvu a to především těm, kteří si zakoupili  ubytování v penzionech v Bulharsku. Za celou redakci Bulharsko-Primorsko přejeme v klidu strávenou zimu a za rok opět v Bulharsku.

 
Penzion Sozopol nové město Email
Napsal uživatel David Sedláček   
Čtvrtek, 11 Září 2008 22:24

Penzion Sozopol nové město - penzion přímo u moře s krásným výhledem
penzion-sozopol.jpg

 

Sozopol nejstarší město na bulharském pobřeží, původem osada, založena roku 610 př.n.l.
Krásné historické městečko, které se v dnešní době dělí na starý a nový Sozopol. Obě místa mají své kouzlo.
Penzion je umístěn přímo u moře v nové části Sozopolu s nepřekonatelným výhledem na moře. Pláž je od penzionu kousek, 4 minuty chůze. V Sozopolu jsou dvě velké pláže, dále možnost koupání na skalách v historickém městě. Sozopol nabízí vše, co si můžete přát, historická zákoutí, spousty restaurací, kde začínájí být běžné i jídelníčky v českém jazyce, nespočet obchodů, stánků s bulharskou keramikou a suvenýry. Spojení ze Sozopolu je pravidelnou linkou, která jezdí po 30 minutách od rána do večera s Burgasem, také spojení se Sofií několikrát denně.
Nabízí se vám zde spousta zajímavých výletů a atrakcí. Vyjížďky lodičkou podél ostrovů u Sozopolu, výlet lodí s občerstvením do Nessebaru. Projet se můžete pobřežím v kočáru taženým koňským spřežením. Samozřejmostí jsou půjčovny aut.
Na pláži si za poplatek můžete půjčit slunečník, lehátko, polstr na lehátko a stolek. Je možné také individuální koupání se svým slunečníkem.

Rodinný penzion
, který je díky své poloze velmi žádaným, vám nabízí vybavené apartmány TV, klimatizací, kuchyňským koutkem a samostatnou koupelnou s WC. O úklid a chod penzionu se stará majitelka, která s manželem bydlí v přízemí penzionu. Samozřejmostí je výměna lůžkovin. Parkování je přímo před okny penzionu, takže své auto máte stále na očích. Tento penzion je dostupný jak pro individuální turisty autem, tak pro ty, kteří přiletí na letiště v Burgasu, je zde skvělé spojení linkou až na místo. Je zajištěn i odvoz smluvním taxi přímo z letiště na místo - v případě zájmu.
výhled z penzionu z apartmánů na moře a na starý Sozopol

Všechny pokoje disponují

-klimatizace
-TV kabel
-lednička
-kuchyňský kout- : k dispozici na chodbě s možností vaření
-samostatnou koupelnu s WC
-všechny výhled na moře


Apartmány - pokoje

- 2 lůžkové s možností přistýlky
- 3 lůžkové pokoje
- apartmán

 

Ceník na sezonu 2014

12,5  euro osoba na pevném lůžku 
8 euro přistýlka

48 euro apatmán /cena za všechny osoby/

 

Rezervace

Pokud máte zájem o další informace kontaktujte .

Rezervujte si pokoj na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Další fotografie

penzion-sozopol

chodba-penzionu

chodba

parkování přímo před vaším apartmánem

výhled z penzionu z apartmánů na moře a na starý Sozopol

pár kroků dále máte další krásný výhled

městská pláž Sozopol - restaurace, WC, zábava

další Sozopolská pláž

možnost koupání na skalách ve staré, historické části Sozopolu - krásná mořská zákoutí

restaurace na městké pláži

spousta obchodů s nezaměnitelnou bulharskou keramikou - obchod ve starém Sozopolu

nákup suvenýrů u přístavu

ukázka jídelníčku v češtině v restauraci kousek od penzionu

spousta bankomatů a směnáren je vám k dispozici

pošta Sozopol

procházky kolem moře

 

 

 

 
Penzion Svatý Vlas БЪКИ Email
Napsal uživatel David Sedláček   
Čtvrtek, 11 Září 2008 18:37

Penzion  Svatý Vlas - krásný výhled na moře

penzion Svatý vlas

Penzion Svatý Vlas- (bulharsky - БЪКИ)

Poprvé otevřen v červnu 2008. Penzion je úplně nový, luxusně vybavený. Nachází se ve staré části města Svatý Vlas , na kopci, zaručuje nádherný výhled na moře, výhled na starý a nový Nessebar, Slunečné pobřeží. V penzionu naleznete klid a ticho. Hned u penzionu jsou schody, které vás dovedou na náměstí a dále na pláž (pláž je 500 m od penzionu).
Zajímavostí tohoto penzionu je, že stojí v pohoří Stará planina a zároveň u moře, což zaručuje naprosto čistý vzduch, dříve se do této lokality vozily bulharské děti k léčbě průdučkových nemocí.
Okolí penzionu je zeleň, za penzionem a v přízemí penzionu je připraveno příjemné posezení pro hosty. Vedle penzionu je restaurace s možností obědů a večeří.
Ve městečku Svatý Vlas je mnoho obchodů s veškerým sortimentem, restaurací, diskotéka. Možnost pronájmu jachty. Výlety lodí. Pravidelný spoj - 20 min. intervaly na Sluneční pobřeží,pravidelné spojení s Burgasem, Sofií.

Po příletu na letiště Vás do Svatého vlasu může dopravit smluvní taxi, které pracuje speciálně pro návštěvníky penzionu za dohodnutou cenu. Sami se můžete přepravit pravidelnou linkou na Sluneční pobřeží a dále již městskou hromadnou dopravou přímo do Svatého Vlasu.
pohled z terasy penzionu - z každého pokoje

Všechny pokoje disponují:

- vlastní toaletu se sprchovou
- klimatizaci
- kabelovou TV
- telefon
- kuchyňský kout/ má pouze apartmán/ se základním vybavením - mikrovlnku, rychlovarnou konvici (možnost vaření v přízemí penzionu, kde je další kuchyň pro turisty i s posezením a vybavením)
- větší lednička na každém pokoji
- zdarma 6 parkovacích míst pod uzamčením v penzionu
dvoulůžko s možností přistýlky - růžový pokoj


Apartmány- rozložení pokojů:

7 - dvoulůžkových z toho 4 s možností přistýlky /každý pokoj vyladěn do jiného barevného odstínu/,

1 - velký apartmán dvoupokojový 3+2/rozvržení lůžek/, zde může  být ještě + 1 přistýlka, ta je již v ceně apartmánu, /zde je kuchyňský kout/

Ze všech pokojů je krásný  výhled na moře. Na střeše penzionu je veliká vyhlídka na celé pobřeží s lehátky, kde můžete večer v klidu relaxovat.


veranda  - kde hosté mohou vařit i posedět


Ceník pokojů na sezonu 2014:

13 euro osoba na pevném lůžku ve dvoulůžkovém apartmánu
8 euro
přístýlka ve dvoulůžkovém pokoji
58 euro
apartmán za noc 3+2, je možné ještě + 2x přistýlka, to je již v celkové ceně apartmánu
ubytování možné pro 7 osob


V ceně je povlečení, úklid, ručníky,  služby recepce a hlídaného parkování.
Forma úhrady vám bude sdělena na základě vaší emailové objednávky.

Snídaně a další služby

V penzionu je možné zakoupit snídaně za velmi slušnou cenu, prohlédněte zde

Zakoupit můžete další věci a nápoje , ceník je zde

teráska - všechny s krásným výhledem na moře


Rezervace

Pokud máte zájem o další informace kontaktujte .

Rezervujte si pokoj na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Doprava přímo do penzionu

Nabízíme možnost sjednání ověřené a cenově výhodné dopravy od letiště až k penzionu, více informací na  emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

Další fotografie

otec majitelky , stará se o turisty - za ním je kuchyňka, kterou má každý pokoj
pohled do pokoje - zelený pokoj

za penzionem, zde je také možnost posezení v tichu a zeleni

výhled přímo z pokoje

penzion

náměstí Svatý Vlas

náměstí Svatý Vlas

rychlé občerstvení ve Vlasu na náměstí

bankomat
pláž ve Svatém Vlasu - jeden z úseků

další úsek pláže

pravá strana pláže ve Vlasu

pošta

jízdní řád Slunečné pobřeží - Svatý Vlas - městská doprava

jízdní řád Nessebar-Sluneční pobřeží-Svatý Vlas-Elenite, městskán doprava

Snídaně ukázka jídelníčku:

Káva čaj mléko
Šunka nebo salám, lukanka /to je bulharský salám/
Sýr trdý /typ balkánský/, nebo tavený
vejce, máslo, olivy
Tvrdý sýr, marmeláda nebo med
Bílý chléb, nebo vícerznný

Cena za jednu snídani je 4 leva.

 


Spřátelené weby

Tchibo cz nabídka týdne - zboží v akci nejen na dovolenou

Bezpečnostní tabulky - největší prodejce v oblasti Bezpečnosti práce