Ceny zájezdů do Bulharska Email
Napsal uživatel David Sedláček   
Čtvrtek, 28 Březen 2013 18:01

Bulharsko skutečně láká turisty nejen cenami přímo v místě pobytu, které jsou sice různorodé, ale nejsou vyšší než standardní ceny u nás v obchodech, ale také cenami samotných zájezdů.

Do Bulharska za kačku

Ceny dovolených v Bulharsku jsou ideální pro rodiny, které nemají příliš velký rozpočet vyčleněný jen na letní dovolenou. Záleží samozřejmě na letovisku a také, v kterém ročním období, potažmo měsíci se tam vydáte. Zájezdy do Bulharska od konce května do konce června, což je tedy těsně před hlavní sezónou se dají na týden pořídit již za velmi příjemných deset tisíc na osobu a to včetně polopenze. Polopenze je většinou dostačující pro naprostou většinu turistů. Přes den je možnost zůstat celou dobu u vody nebo vyrazit ráno na celodenní výlet a vrátit se až na večeři. V ceně ovšem nejsou nápoje, takže je počítat s dalšími výdaji. Náročnější jedinci si tak mohou vzít plnou penzi nebo rovnou all inclusive, kde se ovšem cena vyhoupne minimálně o pět tisíc nahoru na osobu ve stejných termínech. Je to taky proto, že all inclusive nabízejí vesměs kvalitnější a dražší hotely, které mají třeba čtyři hvězdy. To sepak logicky promítne taky do ceny.

Last nebo first

Při zakoupení last minute do Bulharska se samozřejmě dá ještě něco ušetřit. Nemálo lidí si ovšem musí dovolenou nahlásit zavčas v práci, takže jsou pak výhodnější spíš objednávky naopak hodně dopředu – first minute, na kterých jde ušetřit snad ještě víc. Rezervace pak ale probíhají ještě v zimě, třeba už od prosince.

I v hlavní sezoně se ale můžete do Bulharska podívat za více, než příjemné ceny. S polopenzí a na týden si můžete moře užívat už od nějakých třinácti tisíc na osobu – opět ale záleží hodně na letovisku. Levnější je Primorsko, dražší pak Slunečné pobřeží.

Více informací o cenách a nabídkách dovolených v Bulharsku najdete na www.akvila.cz, s kterou se můžete podívat právě do Primorska nebo na Slunečné pobřeží.

 

Spřátelené weby

Tchibo cz nabídka týdne - zboží v akci nejen na dovolenou

Bezpečnostní tabulky - největší prodejce v oblasti Bezpečnosti práce