Bulharsko - dovolená 2013 podle vašeho gusta Email
Napsal uživatel David Sedláček   
Pondělí, 13 Únor 2012 18:06
Chcete poznat Bulharsko z vlastního pohledu? Nikoli jako běžný turista, který přiletí, shlédne nejnutnější památky, případně na pláži nasbírá pár mušlí a nachytá trochu toho přímořského bronzu a zase odletí? Dovolená se přece dá prožít úplně jinak a dovolená v Bulharsku je proto ideální. Můžete se podívat i do nejzapadlejších ulic, vnímat jejich ojedinělou atmosféru a poznat život, jaký v nich proudí. Nemusíte se účastnit hromadných turistických výletů a přizpůsobovat předem stanovenému harmonogramu. CK Neckermann k vám přichází s jedinečnou možností projet Bulharsko autem, poznávat jeho pohádkové kouzlo podle svých představ, a přitom mít zajištěno plné pohodlí.

Veškeré starosti jsou naše věc, vy si jen užijte dovolenou v Bulharsku podle svých představ.

Chcete si užít dovolenou v Bulharsku, ale nejste řidič, který by se vydal po vlastních kolech do Evropy? Pak je tu pro vás široká nabídka leteckých zájezdů nejen do Bulharska, ale také na Mallorcu, řecký ostrov Kos nebo pohádkovou Tureckou riviéru.

Bulharsko - dovolená se zábavou dnem i nocí

Ve významné bulharské lokalitě Slunečné pobřeží na vás čekají dlouhé pláže, díky pohodlnému vstupu do vody ideální pro děti, i spousta možností zábavy. Po vodních radovánkách, které si můžete užívat přes den, se vám otevře dynamický pohyb pulzující nočními ulicemi. Jistě oceníte i celou řadu výhod a slev, které CK Neckermann přináší (slevy na děti nebo za včasnou rezervaci). Můžete se přesvědčit, jak krásné počasí Bulharsko skýtá a jaké možnosti dovolené Bulharsko nabízí pro rok 2012.

Tak neváhejte a vybírejte, ať se už v zimě můžete těšit na léto!

 

Spřátelené weby

Tchibo cz nabídka týdne - zboží v akci nejen na dovolenou

Bezpečnostní tabulky - největší prodejce v oblasti Bezpečnosti práce