Bulharsko Last minute Email
Napsal uživatel David Sedláček   
Neděle, 22 Červenec 2012 08:00

Bulharsko je velmi oblíbenou turistickou destinací a bývá turisty čím dál více navštěvované. Svou popularitu si získalo díky nádherné krajině, písčitým plážím, průzračně modré vodě, teplému počasí, dobrému jídlu, blízké vzdálenosti a hlavně nízkým cenám. Do Bulharska se můžete dostat buď autobusem, vlastním automobilem nebo letecky. Samotná letenka by vás vyšla asi na 3000 korun, jízdenka na autobus zakoupíte do 2000 Kč. Ubytovat se můžete v penzionech, v soukromí, v kempu nebo v hotelech. Turisticky nejpopulárnějšími destinacemi jsou Primorsko, Slunečné pobřeží, Zlaté písky, Burgas či Varna.
V měsíci červenci a srpnu je možné pořídit letecký zájezd do tříhvězdičkového hotelu se stravou na osm dní asi za 10 000 korun, pobyt na patnáct dní by vás vyšel na 13 000 korun. Pokud byste se rozhodli spíše pro autobusovou dopravu, vyjde vás cena zájezdu na dvanáct dní zhruba na 9 000 Kč. Mimo hlavní sezóny se ceny pohybují o něco níže.
Pokud se rozhodnete letět na poslední chvíli a využít některého z last minute zájezdů, určitě neprohloupíte. Musíte se připravit na to, že si možná budete muset zabalit kufry a být připraveni odletět nebo odjet již další den. Nejvýhodnější zájezdy totiž seženete právě takto na poslední chvíli. Pokud zakoupíte dovolenou s dvoutýdenním až týdenním předstihem, sleva se pohybuje od deseti do dvaceti procent. Jestliže budete vyčkávat dál, je to sice risk, že žádnou dovolenou neseženete, ale pokud uspějete, můžete získat slevu až 50%. Takže osmidenní leteckou dovolenou můžete získat například za příjemných 6 000 korun, nebo zájezd na dvanáct dní autobusovou dopravou za necelých 5 000 korun. U zájezdů all inklusive se původní cena osmidenního zájezdu v pětihvězdičkovém hotelu se pohybuje okolo 20 000 Kč, po slevě můžete dovolenou zakoupit za 15 000 Kč. Patnáctidenní last minute získáte za 20 000 Kč.

 

Spřátelené weby

Tchibo cz nabídka týdne - zboží v akci nejen na dovolenou

Bezpečnostní tabulky - největší prodejce v oblasti Bezpečnosti práce